Оренда авто з водієм (погодинна)

Для бізнес-мандрівників по Києву, Україні та Європі

Погодинна оренда автомобіля з водієм

За запитом ми надамо англомовного водія, а також забезпечимо необхідний дрес-код водія (на вимогу). Для поїздок в / з аеропортів «Бориспіль» і «Жуляни», а також на / з залізничного вокзалу в Києві діють спеціальні тарифи.

Замовити машину (Київ та Україна) з нами легко!

Для наших клієнтів 100% подача транспорту Наші водії не спізнюються. Менеджер контролює подачу транспорту 24/7 Безкоштовне очікування В вартість поїздки входить очікування пасажира - 15 хвилин. Тому ви завжди встигнете зібратися і спокійно завантажиться в авто. Досвід і безпеку Наші водії мають мінімальний досвід водіння 3 роки. Страховка на авто і пасажира Онлайн бронь і оплата Швидко забронюємо транспорт. ми пропонуємо великий вибір класів автомобілів: від практичного стандарт класу до іміджевого преміум сегменту.

Безпека та комфорт

Багато іноземців побоюються водити машину в чужій країні. Погана якість доріг, незнайомі правила дорожнього руху, специфічний стиль їзди багаторазово ускладнюють поїздки Києвом. Погодинна оренда авто – чудовий вихід із ситуації. Послуга є актуальною для мандрівників, які приїхали для вирішення ділових питань. Дуже зручно зробити замовлення авто для зустрічі з аеропорту, а потім їздити столицею.

Легкові автомобілі
Трансфер по місту від 450 грн.
Погодинна оренда від 180 грн./год.
Поїздки по Україні від 7 грн./км.
Розвезення персоналу від 800 грн.

Переваги погодинних поїздок

Машина на день із водієм дозволяє забути про необхідність оплачувати паркування, утомливо шукати, де залишити авто. Під час заправки клієнтам-іноземцям не загрожує мовний бар'єр – водій вирішує всі питання самостійно.

Пасажирам доступна можливість працювати, оглядати місто, насолоджуючись видами. Чи плануєте поїздку з колегами, діловими партнерами? Компанія пропонує транспорт різної місткості, де розміститься будь-яка кількість пасажирів. Ціна оренди екіпажу за день годину залежить від класу машини.

Чому вибирають саме у нас послуги почасової оренди авто з водієм

  • Великий автопарк, доступний вибір авто різного класу: стандарт, бізнес, преміум;
  • Немає прив'язки до парковаків та відсутність мовного бар'єру;
  • Менеджер координує процес;
  • Невисока вартість погодинних послуг місткі салони та багажні відділення в автомобілях;
  • Забезпечено страховку на пасажира та авто;
  • Ввічливі та досвідчені водії;
  • Можливість оплати будь-яким зручним способом.

Зробіть свій бізнес-візит до України комфортним, скориставшись послугою оренди авто із професійним водієм. Погодинна їзда з «Драйв Форс» забезпечить комфортне та надійне переміщення.

Наш автопарк
Оформити замовлення

Поля із зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.

«Драйв Форс» Ваш правильний вибір!

Запитайте комерційну пропозицію і ваш спеціальний корпоративний тариф!