7 причин замовити весільний лімузин на прокат

Весілля - довгоочікуване і світле свято для будь-якої закоханої пари. Хочеться, щоб цей день був самим яскравим і незабутнім, а спогади про нього не згасали, навіть через десятки років. У цей день все повинно бути продумано до дрібниць. Відразу після питання про вибір фасону сукні для нареченої, про заклад для банкету, безперечно, виникає питання про те, на чому ж молодята будуть пересуватися по місту. 

Детальніше

Таксі та трансфери: паралельні реальності (частина 2)

Про основні відмінності між таксі і трансфером ми розповіли у першій частині статті тут. У цій частині нам би хотілося детальніше розглянути, як на практиці виглядає послуга трансферу і чим вона відрізняється від виклику таксі.

Детальніше

Таксі та трансфери: паралельні реальності (частина 1)

У вас намічається зустріч важливого клієнта або партнера в аеропорту? Потрібно їхати на залізничний вокзал, а використовувати власний автомобіль вам не хочеться? Тоді послуга трансферу - це те, що потрібно. Не знаєте, що це таке і чим трансфер відрізняється від звичайного таксі? Наша стаття присвячена детальному висвітленню цього питання.

Детальніше

Створено спільноту ForceHelp

Група компаній "ФОРС" створила співтовариство ForceHelp, яке об'єднує людей, які беруть активну участь в еко-і соціальних проектах, зокрема, курирує проведення суботників, збір використаних батарейок, облаштування парків і допомогу дитячим будинкам.

Детальніше