Замовлення мікроавтобуса

Пасажирські перевезення на мікроавтобусах «Драйв Форс»

Замовлення мікроавтобуса

Оренда мікроавтобуса з водієм – затребувана послуга у Києві та інших великих містах як серед приватних осіб, так і серед корпоративних – для забезпечення транспортної логістики на конференціях та різноманітних бізнес-заходах, зустрічей делегацій в аеропорту.

Компанія «Драйв Форс» надає клієнтам широкі можливості вибору – транспорт різної місткості, рівня комфорту та оснащення. Ми не обмежуємо період оренди, час визначає клієнт.

Пасажирські мікроавтобуси мають комплексне оснащення європейського рівня, що забезпечує комфорт під час поїздок на далекі відстані. Серед зручностей:

  • клімат-контроль та вентиляція;
  • ремені безпеки на кожному пасажирському місці;
  • внутрішні системи зберігання;
  • столики, підсклянники, вішалки та багато іншого.

Сучасні автомобілі відрізняються практичною трансформацією салону. При необхідності встановлюються дитячі крісла та калібрується положення посадкових місць. Можна збільшувати вміст багажника або встановлювати додаткові сидіння. За запитом надаємо фаркопи, рейлінги або аеробокси.

Мікроавтобуси (18-21 місце)
Трансфер по місту від 1100 грн.
Погодинна оренда від 400 грн./год.
Поїздки по Україні від 10 грн./км.
Розвезення персоналу від 1000 грн.

Якісний сервіс, доступний усім бажаючим

Оренда мікроавтобуса з водієм – це перспективний напрямок серед усього спектра послуг компанії. Клієнти відзначають низку переваг:

  • ввічливі та досвідчені водії, на запит — зі знанням англійської;
  • можливість замовити за скільки завгодно заздалегідь, але не менш як за 2 години;
  • страховка на пасажира та транспорт;
  • можливість оплати будь-яким зручним способом, у т.ч. карткою в автомобілі, на сайті, готівкою тощо;
  • координація процесу менеджером;
  • гнучкі тарифи та зручні умови оплати для юридичних та приватних осіб.

Усі транспортні засоби проходять регулярне ТО та обов'язкову перевірку перед поїздками. Компанія має дозволи та відповідні сертифікати на пасажирські перевезення. Особлива увага приділяється особистим якостям водіїв (професіоналізм, охайність, ввічливість та вміння орієнтуватися на місцевості).

 

Корисна інформація для клієнтів

Компанія "Драйв Форс" пропонує не тільки транспорт для далеких подорожей. Ви можете замовити мікроавтобус у Києві з водієм для проведення екскурсій, корпоративних або святкових поїздок, як трансфер до аеропорту або залізничних вокзалів. Вартість розраховується згідно з терміном оренди.

Подати заявку на оренду авто чи мікроавтобуса найзручніше на сайті. Все, що для цього необхідно, — заповнити відповідні поля, надавши контактні дані та інформацію про вимоги (час подачі, період оренди, ціль поїздки). Оформлення замовлення займає лише кілька хвилин. У разі виникнення запитань можна зв'язатися з менеджерами по телефону або написати в чат.

Усі звернення обробляються та реалізуються негайно. На адресу вашої електронної пошти прийде лист із докладним інструктажем, підтвердженням заявки та рекомендаціями. Оренда мікроавтобуса з водієм в Драйв Форс — це вигідна ціна та сервіс на високому рівні.

Наш автопарк
Оформити замовлення

Поля із зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.

«Драйв Форс» Ваш правильний вибір!

Запитайте комерційну пропозицію і ваш спеціальний корпоративний тариф!