7 причин замовити весільний лімузин на прокат

Звичайне авто? Звичайно, банально - це ж свято!

 

Прокат авто - оптимальний варіант для вибору марки машини, яка буде очолювати весільний кортеж. Для цієї події підійдуть тільки автомобілі преміум-класу. Але якщо хочеться чогось особливого, то це однозначно лімузин.

 

7 причин замовити весільний лімузин на прокат:

 

1.      Урочистий вигляд

Лімузин – авто не для щоденних поїздок. Цей факт уже свідчить про те, що у людей, які їдуть в лімузині, свято. На нього звертають увагу, він виділяється в потоці машин. Та й самі молодята відчувають урочистість події більш яскраво, завдяки правильно підібраній марці машини для цього дня.

 

2.      Комфорт для молодят

Машина напрокат дозволяє зробити вибір на користь максимального комфорту під час пересування молодят. А покататися їм потрібно чимало:

·         до місця проведення церемонії одруження;

·         до церкви або собору для обряду вінчання;

·         на фотосесії;

·         прогулянки по місту;

·         для відвідування історичних місць;

·         до закладу для банкету.

Весь час в дорозі буде проходити так само весело і позитивно, як і інші моменти весілля. Комфорт - важлива складова свята і про неї не варто забувати.

 

3.      Престиж

Прокат лімузинів вказує на статус весілля. Ті, хто вибирає прокат авто саме цієї марки, може бути впевнений у високій оцінці організації заходу як з боку гостей, так і на думку звичайних перехожих, які будуть задивлятися на винуватців події, що виходять з такого автомобіля.

 

4.      Гарні фото

Весілля - це обов'язково безліч фотографій, які будуть нагадувати про подію. Які фото без авто молодят? Лімузин завжди буде виглядати ефектно! До того ж, відмінні фото і безліч ракурсів можна зробити не тільки зовні, але і в салоні. Яскраві, незвичайні фото обов'язково стануть прикрасою весільного альбому або елементом відеозйомки.

 

5.      Сучасність

При наявності лімузина, весілля буде виглядати сучасно і стильно. Можна вибрати як класичні моделі, так і оригінальні. Головне, щоб машина відповідала тематиці заходу. І тільки лімузин буде сучасним варіантом, яка б модель його не була обрана.

 

6.      Яскраві емоції та незабутні враження

Це шикарна машина, прокат якої, без сумнівів, спричинить масу позитивних емоцій нареченого і нареченої. Проїхатися в авто такого класу крім, як на заході, можуть не всі. Прокат лімузина в такому випадку - додатковий привід для нових приємних відчуттів.

 

7.      Компанія друзів в одному авто

Молодятам зазвичай хочеться розділити радість з друзями. У стандартному за кількістю місць авто, крім нареченої і нареченого можна взяти з собою ще одного гостя. Не багато. А ось в лімузині легко можуть розміститися не тільки свідки, а й ще кілька близьких людей. Навіщо чекати, поки всі доберуться до місця святкування, якщо відзначати можна вже в просторому салоні автомобіля?

 

Причин для оренди лімузина багато, але якої б марки не було вибрано авто, весілля в будь-якому випадку буде незабутньою подією. Головне - це бажання двох людей стати одним цілим.

 

Якщо ж вибір в сторону лімузина вже був зроблений, транспортна компанія «Драйв Форс» надасть послуги оренди та подбає, щоб поїздка була комфортною і безпечною. Кращі машини і досвідчені водії допоможуть додати в атмосферу свята нотки стилю і вишуканості. Зв'яжіться з нами, і ми підберемо найкращий варіант для Вашого весілля.

 

У нашому автопарку є білий, чорний і навіть рожевий лімузин. Який з них Ви б хотіли бачити на своєму весіллі?

Дивіться ціни та моделі у нашому каталозі: http://driveforce.com.ua/landing/upload/catalog/Catalogue_DriveForce_final.pdf

Залишити коментар