Таксі та трансфери: паралельні реальності (частина 2)

Зустріч за вищим розрядом - це реальність!

Думаєте, таке можливо тільки за кордоном? Уже ні! Послуга індивідуального трансферу доступна і в нашій країні. Компанії, які її надають (такі як «Драйв Форс»), вибірково співпрацюють з водіями. Вони віддають перевагу досвідченим, ввічливим, адекватним, презентабельного вигляду водіям з новими, чистими і доглянутими автомобілями.

Погодьтеся, порівняно з такою послугою виклик звичайного таксі в аеропорт - це рулетка. Ви ніколи не знаєте, який автомобіль приїде на ваш виклик і який водій буде за кермом. Ніхто не може вам гарантувати його ввічливість, обхідливість, сумлінність.

Послуга трансферу: як це працює

Уявіть, що з-за кордону до вас приїжджає дуже важливий стратегічний партнер. Але при цьому міста він не знає і зустріти його з вашого боку з авто нікому. Звичайно, можна спробувати домовитися з ким-небудь з друзів або родичів, попросити кого-небудь з роботи. Однак це, у свою чергу, потягне за собою очікування колеги від вас відповідної послуги. Хочете цього уникнути? Тоді ось вам більш прийнятний варіант.

До прильоту або приїзду ви зв'язуєтеся з транспортною компанією, обираєте клас і марку автомобіля, який зустрічатиме вашого гостя. За необхідності вказуєте знання англійської мови для комфортного спілкування з пасажиром. Далі обговорюєте наявність всього, що просто необхідно для комфортної поїздки до заброньованого готелю. Наприклад, наявність Wi-Fi, теплого пледа у холодну пору року або ж пляшечок з водою в холодильнику - на спеку. Після підтвердження ви обираєте варіант оплати (оплачувати по безналу або ж вносити аванс і виплачувати залишок суми після) і попереджуєте гостя про те, що його зустрічатимуть. І все. Інше - вже не ваша турбота. Ваш гість прилітає/приїжджає, і його у зоні очікування зустрічає презентабельно одягнений водій з табличкою з іменем або назвою компанії. І можете не хвилюватися: якщо літак (поїзд) запізниться або прибуде раніше обумовленого часу, то водій у будь-якому разі зустріне клієнта. Моніторинг транспорту щодо вашого замовлення здійснюватиметься постійно, адже менеджер транспортної компанії завжди залишається на зв'язку з водієм. Зустрівши гостя, водій проведе його до свого автомобіля, допоможе з багажем. У салоні вашого гостя вже чекатиме теплий плед, включений і працюючий Wi-Fi і, за необхідності, інші додаткові послуги. Водій трансферу, розмістивши пасажира і багаж, відправиться в поїздку за зазначеним маршрутом. У разі, якщо вам послуга трансферу знадобиться на тривалий час, водій буде чекати і супроводжувати гостя у всіх місцях і за запланованими заходами.

Зустріти групу людей для компаній, які надають послугу трансферу, також не проблема. Для цих цілей в автопарку завжди наявні мінівени, джипи, мікроавтобуси, автобуси. В останніх сидіння зазвичай м'які, з відкидною спинкою і розкладним столиком. Загалом, в автобусах є все, щоб поїздка була максимально комфортною.

Послуга трансферу на сьогодні - це дуже зручний і респектабельний спосіб пересування. Так чи варто ризикувати діловою репутацією, замовляючи таксі?

Необхідний трансфер або авто з водієм на тривалий час? Зателефонуйте нам, і співробітники компанії «Драйв Форс» підберуть вам оптимальний варіант у співвідношенні ціна/якість.

Залишити коментар