Таксі та трансфери: паралельні реальності (частина 1)

Трансфер: транспорт і його водій

Термін «трансфер» прийшов до нас з англійської мови, в якій він має значення «переміщати». У туристичній сфері під ним розуміють транспортні перевезення пасажирів з точки «А» до точки «Б». При цьому водій зобов'язаний упевнитися, що пасажир прибув за вказаною адресою вчасно.

Якщо зустрічати клієнта потрібно на вокзалі або ж в аеропорту, тоді водій трансферу (автомобіля, мікроавтобуса):

●     пристойно одягнений у діловому стилі або ж в костюмі (на вимогу);

●     зустрічає вас у зоні прибуття з іменною табличкою;

●     супроводжує вас до машини.

Водій автобуса чекатиме вас на стоянці і вже точно без вас не поїде.

Крім основних вимог, ви можете домовитися про додаткові послуги, такі як:

●     дитяче крісло;

●     зустріч з букетом квітів;

●     пляшка шампанського в спеціальному відерці з льодом та інше.

Все це обговорюється з транспортною компанією заздалегідь і оплачується додатково.

Крім індивідуального трансферу, компанії транспортні можуть запропонувати і колективну зустріч. Цей варіант буде дуже доречним у разі, коли йдеться про подорож літаком або поїздом групи людей. Замовляючи такий трансфер, будьте впевнені, що вас не забудуть і не загублять. Погодьтеся, більш комфортний варіант, ніж просто поїздка на рейсовому автобусі або мікроавтобусі. Особливо якщо врахувати наявність додаткових послуг.

Можливо, ознайомившись з тарифами транспортних компаній, ви захочете заощадити і просто замовити таксі. «Воно нічим не відрізняється від трансферу», - подумаєте ви і будете ... не праві!

Насправді є низка відмінностей між таксі і трансфером. Суть їх у такому.

●     Фіксована ціна. Вартість послуги трансферу не залежить від кілометражу, тут важливо забрати пасажирів з однієї точки і доставити їх до іншої. За яким маршрутом здійснюватиметься поїздка - найкоротшим шляхом або в об'їзд пробок - не має значення. Майте на увазі, що даний пункт стосується тільки поїздок по місту. Якщо ж з аеропорту або вокзалу вам необхідно їхати за місто, вартість поїздки обраховуватиметься за іншими тарифами.

●     Презентабельний вигляд. Крім презентабельного й акуратного водія, вас зустріне чисте авто, в салоні якого відсутні сторонні запахи, оскільки перед зустріччю з вами водій обов'язково заїде на мийку. Якщо ви турбуєтеся про престиж та репутацію - замовте машину преміум-класу або позашляховик. Також за запитом вам нададуть англомовного водія.

●     Супровід. Водій автомобіля або мікроавтобуса обов'язково вийде, щоб вас зустріти і супроводити до машини. Водій автобуса матиме на руках список пасажирів і контролюватиме їх посадку.

●     100% подача. Якщо таксі для поїздки на сьогодні в аеропорт або на залізничний вокзал транспортні компанії можуть надати чи ні, то трансфер бронюється заздалегідь. Ви можете замовити транспорт на сьогодні, через тиждень, місяць, 3 місяці. У разі будь-яких змін транспортна компанія запропонує вам рівнозначну заміну, і подача транспорту буде гарантована.

●     Варіанти оплати. З таксі ви можете розплатитися тільки готівкою. У деяких країнах, правда, вже ввели оплату через картку. Але для компаній, які оплачують відрядження своїх співробітників, це не вихід. За послугу трансферу можна розплатитися як готівкою і карткою, так і безготівково.

Отже, основні відмінності між таксі і трансфером ми відзначили. Проте як на практиці відрізняється їх обслуговування? Чому дедалі більшої популярності набуває трансфер? Про це читайте у другій частині нашої статті.

А ви вже користувалися нашими послугами? Які у вас залишилися враження? Із задоволенням вислухаємо вашу історію!

Залишити коментар